Gizemli Olaylar ve Gizemli Hikayeler

Yaşanmış sıra dışı hikayeleriniz paylaşılmaktadır.

ata Sporumuz :)
 kepçe izlemek
Site İçi Arama Yapın
Language

 English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese SimplifiedVATAN SAĞOLSUN

Şehitim Sen Rahat Uyu

Üyelik Girişi
Gizemli Hikayeler
Site Haritası
Bir Ufo Gördüm Sanki

 Ufo

Bir ufo gördüm sanki diyen Kayserili vatandaşımız hemen fotoğrafını çekmiş. Her ne kadar ne olduğu tam anlaşılamamış olsada bu resimdeki görüntüler gerçektir.

Hürriyet

İlginizi Çekecekler

 • Martıdaki Annelik - 19/06/2012
 • Yaklaşık 3 ay önce bize komşu olan martıların 1 ay önce yavruları yumurtadan çıktı. Hergün yavruların büyümesini heyecanla seyrederken yavrulardan biri uçamaya fazla hazır göründü ve uçmak isterken bir anda yaklaşık iki metre yükseklikten sağ kanadının üstüne diğer çatının üzerine düştü ve kanadı kırıldı. Tam bir gün boyunca yavru orada bi çare yardım bekledi. Tüm martılar bir gün boyunca kayıp yavruyu aradılar. Bizimde vicdanımız el vermediği için imkanımız ölçüsünde ofis arkadaşlarımızla yavruyu bulmaları için onlara yardım ettik. " yavrunun olduğu yere poğaça atarak" yavruyu bulmalarını sağladık. 

  Bu tarihten itibaren de bir martıda ki annelik duygusunu an ve an izledik, izledikçe de hayretler içerisine düştük. Çünkü gümüzde öyle anneler görür oldukki bir hayvan da bu derece yavrusuna düşkünlük ve sevgi görmek insanın tüylerini ürpetiyor. Hergün yavrusuna yemek getiriyor. Tüylerini temziliyor, yukarıda diğer yavrusunun yanındayken bile yaralı yavruyu gözetliyor. Kargalardan koruyor.  Bilmiyorum daha ne kadar yanın da olacak çünkü diğer yavru yuvadan uçmaya hazır görünüyor. Şimdiden iki üç metre havalanıyor.

  Her gün ölümü bekleyen yavruya ulaşamayıp bu durumu izlemek ne kadar bizi üzsede elimizden birşey gelmiyor. Sadece bir martıda bulunan annelik duygusuna hayran kalıyoruz.

  Bu yazımızda gizemli olay yoktu. Ancak günümüzde insanları hayrete düşürecek anne duygusu vardı.

  Duyuru Arşivi

 • Tarz Meselesi
 • MODA SİTESİ
 • İkinci El Eşya
 • Cin Gördüm
 • tesettür giyim - tessetür modelleri
 • Kapalı Kapıdan Dışarı Çıkmak
 • Kuşkonmaz Camii Efsanesi
 • Tebdili Kıyafet
 • 1999 Depremi
 • Eyyub Sultan Hz. • Banner Reklamlar

  Öğrencilerin Dikkatine

  Üniversite sınavı sonucunda İstanbul'a gelen öğrenciler için ikinci el eşya adresi önermek istedik. Kaliteli ürünlerin uygun fiyata sunulduğu ve satmış oldukları tüm ikinci el eşyalara üç ay garanti veren firma öğrenci kelimesini duyduğu anda hertürlü kolaylığı sağlamaktadır. ikinci el eşya alanlar arasında sektörün en uzun soluklu firması olan günay ikinci el öncelikle müşteri menuniyeti istemektedir. Sizde 2.el eşya almak veya satmak için günay ikinci eli arayabilirsiniz. 

  www.ikincielesyaalanyer.com

   http://www.ikincielesyaalanyer.com

  Uzaylılar Gerçekmi

   uzaylılar var mı

  Uzaylılar var mı ? yok mu ? Biz bunu düşünürken Sözde Uzaylılar,uzaydan veya farklı bir yerden bizi izleyip ne kadar da gülüyorlardır. Çünkü adamlar ışık hızında gemiler le geliyorlar. Ve hızla yok oluyorlar. Biz hala onları bulmaya çalışalım adamlar son teknolojiyi kullanıyorlar. Tabi eğer varsalar

  Başları Dönmüyormu?

  semazen

  Siz hiç sema gösterisi izlediniz mi bilmiyorum ama ben bu konuya çok merak saldım. Ve Konya'da öğrencilik hayatım boyunca en az 50 sefer gittim izledim. En sonunda semazen biri ile sohbet ettim ve merak ettiklerimi sordum.

  Onlar bu işi para kazanmaktan öte Allah aşkı için yaptıklarından her dönüşte onlar Çarkediş diyorlar. Allah diyerek kendilerinden geçiyorlarmış. Kollarını ilk açtıklarında lale gibi oluyorlar. Ebced hesabına göre Allahı eller ve vucud zikretmiş oluyor. Durum böyle olunca ne baş dönmesi kalıyor. Nede Dünya

  Cuma Namazları

   cuma namazları

  Cuma Namazları eskiden sadece büyük camilerde kılınırmış. Bu sebeple bir çok camide hutbe yokmuş. Çünkü insanlar vakit namazlarını küçük camilerde kıldıkları için Cuma günleri tüm ahali bir araya gelerek büyük camilerde namaz kılarlarmış böylelikle bir haftadır görüşemeyen insanlar birbirlerini görürlermiş. Cumanız Mübarek Olsun