Gizemli Olaylar ve Gizemli Hikayeler

Yaşanmış sıra dışı hikayeleriniz paylaşılmaktadır.

ata Sporumuz :)
 kepçe izlemek
Site İçi Arama Yapın
Language

 English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese SimplifiedVATAN SAĞOLSUN

Şehitim Sen Rahat Uyu

Üyelik Girişi
Gizemli Hikayeler
Site Haritası
Bir Ufo Gördüm Sanki

 Ufo

Bir ufo gördüm sanki diyen Kayserili vatandaşımız hemen fotoğrafını çekmiş. Her ne kadar ne olduğu tam anlaşılamamış olsada bu resimdeki görüntüler gerçektir.

Hürriyet

İlginizi Çekecekler

 • Kıyamet Sonrası Rehber Taşları - 12/07/2012
 • İnsan varoluşundan bu yana hep bir yaratıcı aramıştır. Çünkü bu kadar güzel bir evrenin sahibi olmalıdır. İnsanların kendilerinden daha üstün ve her şeyin yaratıcı olan bir varlığa inanmaları insanlık tarihi kadar eski bir durumdur. Semavi dinler ortaya çıkmadan önce pek çok büyük inanç sisteminin yüzyıllarca yaşadığı bilinmekle beraber bu inançların  hepsinin gizemi hâlâ aydınlatabilmiş değil. Bu aydınlatılamayan dinlerden geriye artık sadece nasıl bir insan gücü ya da inanış ile yapıldığı bilinmeyen devasa heykeller ibadethaneler hatta şehirler kaldı. Pramitlerin sırrı hala çözülmüş değildir. Aşağıda 1980 yılında günümüze çok yakın bir zamanda dikilmiş taşların tarihini anlatacağız.


   

   Yukarıdaki Taşlar Kıyamet Sonrası İçin Rehber Taşlarıdır.

  Gerçi bizim dinimize göre kıyamet koptuğunda kimse kalmayacaktır. Ama bazı insanlar bunu tam kavrayamamış olacakki değişik yollara başvurmuşlar

  Dünya şimdiye kadar bir çok görkemli ve gizemli yapı gördü ancak böylesi bir yapıdan eminim çoğumuzun haberi dahi olmadı. Göğe doğru yükselen bu devasa taş tabletler ne antik bir anıt ne de dini bir değeri var. Georgia Guidestones adıyla bilinen bu yapı kıyamet sonrasına iletilmek üzere mesajlarla doldurulmuş bir anıt. Amerika’nın Georgia Eyaleti’ne bağlı Elbert County’de bir tepeye dikilen her biri 6 metre boyunda cve toplam ağırlıkları 120 ton olan bu 6 granit blok üzerinde kıyamet sonrası hayatta kalan insanlara yol gösterecek bilgilerle dolu.

  Dünyanın en eski dilleri olan Sanskritçe Çince Antik Yunanca Arapça hatta Svahili dilinde bile yazılar barındıran bu anıt aynı zamanda bir güneş takvimi. Altında doğru zamanda ortaya çıkacak bir zaman kapsülü olduğu iddia ediliyor. Yapıldığı tarih ise 22 Mart 1980! Kimin yaptırdığı ise hâlâ tam olarak bilinmiyor. Sadece taşların Robert C. Christian takma adlı biri tarafından sipariş edildiği ve belediyeden bu isim üzerine yapım izni çıkartıldığı biliniyor. Anıtın gerçek diyöntemlere başvuruyorlar.

  kilme nedeninin bilinmemesi hakkında birçok spekülasyonu da beraberinde getirmiş. Kimileri sadece turist çekmek için yapıldığını kimileri ise Amerika’da son yıllarda Scientology gibi türeyen öğretilerin bir ürünü olduğunu düşünüyor. Bu yüzden bu  anıtlar birkaç kez saldırıya maruz kalmış ve üzerlerine sprey boyalarla yazılar yazılmış.

   

  Duyuru Arşivi

 • Tarz Meselesi
 • MODA SİTESİ
 • İkinci El Eşya
 • Cin Gördüm
 • tesettür giyim - tessetür modelleri
 • Kapalı Kapıdan Dışarı Çıkmak
 • Kuşkonmaz Camii Efsanesi
 • Tebdili Kıyafet
 • 1999 Depremi
 • Eyyub Sultan Hz. • Banner Reklamlar

  Öğrencilerin Dikkatine

  Üniversite sınavı sonucunda İstanbul'a gelen öğrenciler için ikinci el eşya adresi önermek istedik. Kaliteli ürünlerin uygun fiyata sunulduğu ve satmış oldukları tüm ikinci el eşyalara üç ay garanti veren firma öğrenci kelimesini duyduğu anda hertürlü kolaylığı sağlamaktadır. ikinci el eşya alanlar arasında sektörün en uzun soluklu firması olan günay ikinci el öncelikle müşteri menuniyeti istemektedir. Sizde 2.el eşya almak veya satmak için günay ikinci eli arayabilirsiniz. 

  www.ikincielesyaalanyer.com

   http://www.ikincielesyaalanyer.com

  Uzaylılar Gerçekmi

   uzaylılar var mı

  Uzaylılar var mı ? yok mu ? Biz bunu düşünürken Sözde Uzaylılar,uzaydan veya farklı bir yerden bizi izleyip ne kadar da gülüyorlardır. Çünkü adamlar ışık hızında gemiler le geliyorlar. Ve hızla yok oluyorlar. Biz hala onları bulmaya çalışalım adamlar son teknolojiyi kullanıyorlar. Tabi eğer varsalar

  Başları Dönmüyormu?

  semazen

  Siz hiç sema gösterisi izlediniz mi bilmiyorum ama ben bu konuya çok merak saldım. Ve Konya'da öğrencilik hayatım boyunca en az 50 sefer gittim izledim. En sonunda semazen biri ile sohbet ettim ve merak ettiklerimi sordum.

  Onlar bu işi para kazanmaktan öte Allah aşkı için yaptıklarından her dönüşte onlar Çarkediş diyorlar. Allah diyerek kendilerinden geçiyorlarmış. Kollarını ilk açtıklarında lale gibi oluyorlar. Ebced hesabına göre Allahı eller ve vucud zikretmiş oluyor. Durum böyle olunca ne baş dönmesi kalıyor. Nede Dünya

  Cuma Namazları

   cuma namazları

  Cuma Namazları eskiden sadece büyük camilerde kılınırmış. Bu sebeple bir çok camide hutbe yokmuş. Çünkü insanlar vakit namazlarını küçük camilerde kıldıkları için Cuma günleri tüm ahali bir araya gelerek büyük camilerde namaz kılarlarmış böylelikle bir haftadır görüşemeyen insanlar birbirlerini görürlermiş. Cumanız Mübarek Olsun