Gizemli Olaylar ve Gizemli Hikayeler

Yaşanmış sıra dışı hikayeleriniz paylaşılmaktadır.

ata Sporumuz :)
 kepçe izlemek
Site İçi Arama Yapın
Language

 English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese SimplifiedVATAN SAĞOLSUN

Şehitim Sen Rahat Uyu

Üyelik Girişi
Gizemli Hikayeler
Site Haritası
Bir Ufo Gördüm Sanki

 Ufo

Bir ufo gördüm sanki diyen Kayserili vatandaşımız hemen fotoğrafını çekmiş. Her ne kadar ne olduğu tam anlaşılamamış olsada bu resimdeki görüntüler gerçektir.

Hürriyet
Site Editörüne Destek
Arkadaşlar ben ikinci el eşya alım satım işi yapıyorum. Web siteme destek için buraya tıklarsanız. ikinci el eşya  Yeterlidir.

Ayrıca beni tanımak isterseniz google plus sayfamdan  Bekir Günay Bana ulaşabilirsiniz.

Googlede ilk sıralarda yer alabilmek için sitecilere deli para ödüyorlar. Nitekim rakiplerimde bunu yaptıkları için benim sitem epey gerilerde kaldı. Sizlerin yardımıyla umarım biraz daha yükselir. Lütfen desteğinizi esirgemeyim.

Ben Kimim: Selçuk üniversitesi 2011 Tarih Mezunuyum.

Özel sektörde çalıştıktan sonra şunu anladım. Gençliğimi başkalarını zengin etmek için harcamayacağım. Bunun için baba mesleği olan ikinci el eşya işini yapmaya karar verdim. Ve iki yıldır severek bu işi yapıyorum.
  
10329 kez okundu

Yorumlar

     17/02/2017 21:21

ağzına emeğine sağlık Allah yar ve yardımcın olsun Allah razı olsun
Misafir -

mesaj     25/08/2015 16:26

EN AZINDAN BİZİ YABANCI SİTELERE MAHKUM ETMEYEN BİR KARDEŞİMİZ VAR BAŞARILARIN DEVAMINI DİLERİM.
Misafir -

mesaj     25/08/2015 16:41

ÇOK GÜZEL VE BAŞARILI BİR OLAYA EL ATMIŞSINIZ. ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN. ALLAH SİZİ BU YOLDA DAHA BAŞARILI ETSİN.RABBİM GÜCÜNÜZE GÜÇ KATSIN.
Misafir -

     13/06/2014 14:14

siteniz çok güzel
Misafir -

Banner Reklamlar

Öğrencilerin Dikkatine

Üniversite sınavı sonucunda İstanbul'a gelen öğrenciler için ikinci el eşya adresi önermek istedik. Kaliteli ürünlerin uygun fiyata sunulduğu ve satmış oldukları tüm ikinci el eşyalara üç ay garanti veren firma öğrenci kelimesini duyduğu anda hertürlü kolaylığı sağlamaktadır. ikinci el eşya alanlar arasında sektörün en uzun soluklu firması olan günay ikinci el öncelikle müşteri menuniyeti istemektedir. Sizde 2.el eşya almak veya satmak için günay ikinci eli arayabilirsiniz. 

www.ikincielesyaalanyer.com

 http://www.ikincielesyaalanyer.com

Uzaylılar Gerçekmi

 uzaylılar var mı

Uzaylılar var mı ? yok mu ? Biz bunu düşünürken Sözde Uzaylılar,uzaydan veya farklı bir yerden bizi izleyip ne kadar da gülüyorlardır. Çünkü adamlar ışık hızında gemiler le geliyorlar. Ve hızla yok oluyorlar. Biz hala onları bulmaya çalışalım adamlar son teknolojiyi kullanıyorlar. Tabi eğer varsalar

Başları Dönmüyormu?

semazen

Siz hiç sema gösterisi izlediniz mi bilmiyorum ama ben bu konuya çok merak saldım. Ve Konya'da öğrencilik hayatım boyunca en az 50 sefer gittim izledim. En sonunda semazen biri ile sohbet ettim ve merak ettiklerimi sordum.

Onlar bu işi para kazanmaktan öte Allah aşkı için yaptıklarından her dönüşte onlar Çarkediş diyorlar. Allah diyerek kendilerinden geçiyorlarmış. Kollarını ilk açtıklarında lale gibi oluyorlar. Ebced hesabına göre Allahı eller ve vucud zikretmiş oluyor. Durum böyle olunca ne baş dönmesi kalıyor. Nede Dünya

Cuma Namazları

 cuma namazları

Cuma Namazları eskiden sadece büyük camilerde kılınırmış. Bu sebeple bir çok camide hutbe yokmuş. Çünkü insanlar vakit namazlarını küçük camilerde kıldıkları için Cuma günleri tüm ahali bir araya gelerek büyük camilerde namaz kılarlarmış böylelikle bir haftadır görüşemeyen insanlar birbirlerini görürlermiş. Cumanız Mübarek Olsun