Gizemli Olaylar ve Gizemli Hikayeler

Yaşanmış sıra dışı hikayeleriniz paylaşılmaktadır.

ata Sporumuz :)
 kepçe izlemek
Site İçi Arama Yapın
Language

 English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese SimplifiedVATAN SAĞOLSUN

Şehitim Sen Rahat Uyu

Üyelik Girişi
Gizemli Hikayeler
Site Haritası
Bir Ufo Gördüm Sanki

 Ufo

Bir ufo gördüm sanki diyen Kayserili vatandaşımız hemen fotoğrafını çekmiş. Her ne kadar ne olduğu tam anlaşılamamış olsada bu resimdeki görüntüler gerçektir.

Hürriyet
Annenin Fedakarlığı

Çiçeği burnunda anna mutlaka“Bebeğiim görebilir miyim? diye sordu. Kundak kucağına verilince kundağın örtüsünü açap de bebeğinin yüzünüğörünce annenin yüzü bembeyaz kesildi. O sırada odada doktor yüzünü çevirdi ve pencereye bakmaya başladı.

Yeni doğmuş veveğin bütün organları yeündeydi, ama kulakları yoktu. Zamanla duymasında hiçbir soorun yaşamadığı anlaşıldı. Gelgelelim, dunya tatlısı çocuğun kulaksız oluşu yüzünün güzelliğini gölgeliyordu.

Bir gün okuldan eve koşarak geldi ve kendisini annesinin kolarına attı küçük çocuk.Ard ardaiçiniçekerek yaşadığı tragediyi anlattı: “Bir çocuk, büyük bir çocuk bana,yaratık” dedi.

Bir zamanların çocuğu büyüdü ve yakışıklı bir genç oldu, ama kulaklarının yok olması ona hep sıkıntı getirdi. Buyüzden sınıf başkanı olamadı mesela. Edebiyet ve müziğe büyük bir yeteneği vardı, ama annesi “´Peki diğer gençlerle oturup kalkmak zorunda kalacağının farkındamısın?”diyerek onu uyardı

Gencin babası aile doktorlarıyladurumu konuştu. “Hiç bir şey yapılamaz mı?” diye sordu. Doktorun cevabı “Bir çift kulak bulabilsek, onları amelyatla takabileceğime inanıyoru!”şeklinde oldu. Böylece genç çocuk için bu fedakarlığı yapabilecek birisini aramaya başladılar.

Aradan iki yıl geçti. “Hastaneye gideceğiz oğlum” dedi babası bir gün. “Annen ve ben, ihtiyacın olan kulakları bağışlayan birisini bulduk. Ama bu kişinin kim olduğu sır olarak kalacak.”

Ameliyat çok başarılı geçti. Veortaya yeni bir kişi çıktı. Kendini duyduğu güveninden başka yetenekleri de değişti. Lisede, ardından üniversitede büyük başarılar gösterdi. Nihayet evlendi ve bir diplomat oldu.

Bir gün, babasına “O kişinin kim olduğunu bilmem gerekiyor!”dedi. “Bana bu büyük iyiliği kim yaptı? Ona borcumu asla ödeyemem.”

“Bence de ödeyemezsinoğlum!”dedei adam.”Ama biliyorsun ,anlaşmamıza göre senin bilmemen gerrekiyor´çen azından şimdi değil.”

Yıllar geçti ve bu büyük sırrı öğrendiği gün nihayet geldi. Ama bu,bir evladın yaşayabileceği en üzücü günlerden birisiydi.Babasıyla birlikte ,az önce son nefesini veren annesininsoğumaya yüz tutan cansız bedeninin yanında duruyordu.Babası titreyen elini uzattı ve annesinin uzun kahverengi saçlarını kenara itti. Kadının kulakları yoktu!

“Annen saçlarını hiç kestirmediği için memnundu!”diye fısıldadı adam oğluna“Ve kimse onun daha az güzel olduğunu düşünmedi.

  
17557 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Banner Reklamlar

Öğrencilerin Dikkatine

Üniversite sınavı sonucunda İstanbul'a gelen öğrenciler için ikinci el eşya adresi önermek istedik. Kaliteli ürünlerin uygun fiyata sunulduğu ve satmış oldukları tüm ikinci el eşyalara üç ay garanti veren firma öğrenci kelimesini duyduğu anda hertürlü kolaylığı sağlamaktadır. ikinci el eşya alanlar arasında sektörün en uzun soluklu firması olan günay ikinci el öncelikle müşteri menuniyeti istemektedir. Sizde 2.el eşya almak veya satmak için günay ikinci eli arayabilirsiniz. 

www.ikincielesyaalanyer.com

 http://www.ikincielesyaalanyer.com

Uzaylılar Gerçekmi

 uzaylılar var mı

Uzaylılar var mı ? yok mu ? Biz bunu düşünürken Sözde Uzaylılar,uzaydan veya farklı bir yerden bizi izleyip ne kadar da gülüyorlardır. Çünkü adamlar ışık hızında gemiler le geliyorlar. Ve hızla yok oluyorlar. Biz hala onları bulmaya çalışalım adamlar son teknolojiyi kullanıyorlar. Tabi eğer varsalar

Başları Dönmüyormu?

semazen

Siz hiç sema gösterisi izlediniz mi bilmiyorum ama ben bu konuya çok merak saldım. Ve Konya'da öğrencilik hayatım boyunca en az 50 sefer gittim izledim. En sonunda semazen biri ile sohbet ettim ve merak ettiklerimi sordum.

Onlar bu işi para kazanmaktan öte Allah aşkı için yaptıklarından her dönüşte onlar Çarkediş diyorlar. Allah diyerek kendilerinden geçiyorlarmış. Kollarını ilk açtıklarında lale gibi oluyorlar. Ebced hesabına göre Allahı eller ve vucud zikretmiş oluyor. Durum böyle olunca ne baş dönmesi kalıyor. Nede Dünya

Cuma Namazları

 cuma namazları

Cuma Namazları eskiden sadece büyük camilerde kılınırmış. Bu sebeple bir çok camide hutbe yokmuş. Çünkü insanlar vakit namazlarını küçük camilerde kıldıkları için Cuma günleri tüm ahali bir araya gelerek büyük camilerde namaz kılarlarmış böylelikle bir haftadır görüşemeyen insanlar birbirlerini görürlermiş. Cumanız Mübarek Olsun