Gizemli Olaylar ve Gizemli Hikayeler

Yaşanmış sıra dışı hikayeleriniz paylaşılmaktadır.

ata Sporumuz :)
 kepçe izlemek
Site İçi Arama Yapın
Language

 English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese SimplifiedVATAN SAĞOLSUN

Şehitim Sen Rahat Uyu

Üyelik Girişi
Gizemli Hikayeler
Site Haritası
Bir Ufo Gördüm Sanki

 Ufo

Bir ufo gördüm sanki diyen Kayserili vatandaşımız hemen fotoğrafını çekmiş. Her ne kadar ne olduğu tam anlaşılamamış olsada bu resimdeki görüntüler gerçektir.

Hürriyet

Oğlak Cin Çıkarsa

Bu gizemli olayımızda cinlerin ne kadar da dibimizde olacağını göreceksiniz.

Zamanın birinde adamın biri bahçesine giren bir oğlağa, keçi yavrusuna tahta fırlatmış oda oğlağın ayağını incitmiş. Oğlak topallaya topallaya oradan uzaklaşmış.

Gelgelelim gece olmuş ve adam uykuya dalmış. Bu adamı gece iki kişi gelmişler yatağından kaldırmışlar. Adam neye uğradığından habersiz. Ne oluyor sizde kimsiniz demeye kalmadan bir anda havlanı vermiş. Yanındakiler adama divana çıkacaksın. Yargılanacaksın. Demişler. Adam rüya zannedip. Ne divanı ne yargılanması siz kimsiniz diye sürekli sorular soruyormuş. Yanındakiler sadece yarğılanacaksın diyorlarmış.

Neyse bunlar bayağı bir gittikten sonra bir dağa varmışlar. Heryerde meşaleler yanıyormuş. Adamı bir tomruğun üzerine oturtmuşlar. Derken oğlak gelmiş ve şikayetçi olduğunu söylemiş. Adam ne demiş bunun mu hesabını soruyorsunuz hem sizde kimsiniz demeye kalmadan oğlak cin'e dönüşü vermiş ve oradakilerde bir anda cine dönüşmüşlar. Adam korkudan tir tir titriyormuş. Meğer dün ayağına tahta attığı hayvan değil bir cinmiş. Adam içinden işte şimdi ayvayı yedim derken kürsüden selenmişler. Çarpılacaksın.

Adam bildiği bütün duları okurken bir anda suçum nedir ki. ben oğlağın cin olduğunu bilmiyordum. Hemde ayağına zara vermek gibi bir kastım yoktu. Demiş ama nafile adamın cezası kesilmiş. Tam adamı çarbacakalrken Adam nas ve felak suresini okumuş ve yatağına küt diye düşmüş. Adam o günden sonra ne bir hayvana vurmaya nede başka bir şeye zara vermeye ve ağzındna nas ve felak suresi eksik olmamış.


Yorumlar - Yorum Yaz


Banner Reklamlar

Öğrencilerin Dikkatine

Üniversite sınavı sonucunda İstanbul'a gelen öğrenciler için ikinci el eşya adresi önermek istedik. Kaliteli ürünlerin uygun fiyata sunulduğu ve satmış oldukları tüm ikinci el eşyalara üç ay garanti veren firma öğrenci kelimesini duyduğu anda hertürlü kolaylığı sağlamaktadır. ikinci el eşya alanlar arasında sektörün en uzun soluklu firması olan günay ikinci el öncelikle müşteri menuniyeti istemektedir. Sizde 2.el eşya almak veya satmak için günay ikinci eli arayabilirsiniz. 

www.ikincielesyaalanyer.com

 http://www.ikincielesyaalanyer.com

Uzaylılar Gerçekmi

 uzaylılar var mı

Uzaylılar var mı ? yok mu ? Biz bunu düşünürken Sözde Uzaylılar,uzaydan veya farklı bir yerden bizi izleyip ne kadar da gülüyorlardır. Çünkü adamlar ışık hızında gemiler le geliyorlar. Ve hızla yok oluyorlar. Biz hala onları bulmaya çalışalım adamlar son teknolojiyi kullanıyorlar. Tabi eğer varsalar

Başları Dönmüyormu?

semazen

Siz hiç sema gösterisi izlediniz mi bilmiyorum ama ben bu konuya çok merak saldım. Ve Konya'da öğrencilik hayatım boyunca en az 50 sefer gittim izledim. En sonunda semazen biri ile sohbet ettim ve merak ettiklerimi sordum.

Onlar bu işi para kazanmaktan öte Allah aşkı için yaptıklarından her dönüşte onlar Çarkediş diyorlar. Allah diyerek kendilerinden geçiyorlarmış. Kollarını ilk açtıklarında lale gibi oluyorlar. Ebced hesabına göre Allahı eller ve vucud zikretmiş oluyor. Durum böyle olunca ne baş dönmesi kalıyor. Nede Dünya

Cuma Namazları

 cuma namazları

Cuma Namazları eskiden sadece büyük camilerde kılınırmış. Bu sebeple bir çok camide hutbe yokmuş. Çünkü insanlar vakit namazlarını küçük camilerde kıldıkları için Cuma günleri tüm ahali bir araya gelerek büyük camilerde namaz kılarlarmış böylelikle bir haftadır görüşemeyen insanlar birbirlerini görürlermiş. Cumanız Mübarek Olsun