Gizemli Olaylar ve Gizemli Hikayeler

Yaşanmış sıra dışı hikayeleriniz paylaşılmaktadır.

ata Sporumuz :)
 kepçe izlemek
Site İçi Arama Yapın
Language

 English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese SimplifiedVATAN SAĞOLSUN

Şehitim Sen Rahat Uyu

Üyelik Girişi
Gizemli Hikayeler
Site Haritası
Bir Ufo Gördüm Sanki

 Ufo

Bir ufo gördüm sanki diyen Kayserili vatandaşımız hemen fotoğrafını çekmiş. Her ne kadar ne olduğu tam anlaşılamamış olsada bu resimdeki görüntüler gerçektir.

Hürriyet

Kurtuluş Savaşı

Kurtuluş savaşı başlangıçtan bitişine tamamen mucizelerle gizemli olaylarla doludur. Kurtuluş savaşı yeniden varoluşun savaşıdır. Tıpkı malazgirtte yaptığımız savaşa benzer bir varoluş savaşıdır. Kaybedersen esir olursun kazanırsan var olursun. 

Hani ilk orta ve lisede hep anlatırlardı ya işte Selçuklular Haçlılarla savaştı işte Osmanlıya karşı Haçlı birliği kuruldu. İşte kurtuluş savaşındada Rusyasından, İngilteresine , İtalyasına, Fransasına hepsi bir bütün oldu tüm Hristiyanlar birlik oldu bir avuç müslüman millete Türklere Haçlı savaşı yaptılar. Nitekim nasıl ki ecdadımız Haçlı savaşlarını geri püskürttü ise bizde Kurtuluş savaşında öyle püskürttük Haçlı ordusunu. 

Rus çarının hasta adam dediği Osmanlı soyu hasta olduğu halde doktoru ondan önce ölmüştür. Birçok yabancı general bu kadar yoksul halkın ve en kötü silahları kullanan askerin nasıl bu kadar başarılı olduğunu çözememişlerdir. Ve bu savaşta şahit olmuşlardır. Türkler korkmuyorlar. Türkler ölüm nedir bilmiyorlar. Düştüklerinde öleceklerini bile  Bunlar canları pahalısına tepelerden düşman askerlerinin üstlerine atlıyorlar. Ve süngüleri ile öldürüyorlar hemen sonrasında şehit oluyorlardı. Yabancı gazetelerde bu olay şöyle yankı bulmuştur. "Türkler ölümsüz gibiler sanki öldürüyoruz ve tekrar diriliyorlar. Ve dağlardan uçarak geliyorlar. Evet Türkler uçuyor. " Birçok gazetede bu tür haberler yer almıştır. 

Kurtuluş savaşı boyunca gizemli olaylar yaşanmıştır. Uçakların benzini bittiği halde uçamaya devam etmesinden tutunda tek kolu kesildiği halde kan kaybına rağmen akşama kadar savaşıp sonrasında başka bir yerinden darbe alarak şehid olana birçok hikaye anlatılır.


Yorumlar - Yorum Yaz
Banner Reklamlar

Öğrencilerin Dikkatine

Üniversite sınavı sonucunda İstanbul'a gelen öğrenciler için ikinci el eşya adresi önermek istedik. Kaliteli ürünlerin uygun fiyata sunulduğu ve satmış oldukları tüm ikinci el eşyalara üç ay garanti veren firma öğrenci kelimesini duyduğu anda hertürlü kolaylığı sağlamaktadır. ikinci el eşya alanlar arasında sektörün en uzun soluklu firması olan günay ikinci el öncelikle müşteri menuniyeti istemektedir. Sizde 2.el eşya almak veya satmak için günay ikinci eli arayabilirsiniz. 

www.ikincielesyaalanyer.com

 http://www.ikincielesyaalanyer.com

Uzaylılar Gerçekmi

 uzaylılar var mı

Uzaylılar var mı ? yok mu ? Biz bunu düşünürken Sözde Uzaylılar,uzaydan veya farklı bir yerden bizi izleyip ne kadar da gülüyorlardır. Çünkü adamlar ışık hızında gemiler le geliyorlar. Ve hızla yok oluyorlar. Biz hala onları bulmaya çalışalım adamlar son teknolojiyi kullanıyorlar. Tabi eğer varsalar

Başları Dönmüyormu?

semazen

Siz hiç sema gösterisi izlediniz mi bilmiyorum ama ben bu konuya çok merak saldım. Ve Konya'da öğrencilik hayatım boyunca en az 50 sefer gittim izledim. En sonunda semazen biri ile sohbet ettim ve merak ettiklerimi sordum.

Onlar bu işi para kazanmaktan öte Allah aşkı için yaptıklarından her dönüşte onlar Çarkediş diyorlar. Allah diyerek kendilerinden geçiyorlarmış. Kollarını ilk açtıklarında lale gibi oluyorlar. Ebced hesabına göre Allahı eller ve vucud zikretmiş oluyor. Durum böyle olunca ne baş dönmesi kalıyor. Nede Dünya

Cuma Namazları

 cuma namazları

Cuma Namazları eskiden sadece büyük camilerde kılınırmış. Bu sebeple bir çok camide hutbe yokmuş. Çünkü insanlar vakit namazlarını küçük camilerde kıldıkları için Cuma günleri tüm ahali bir araya gelerek büyük camilerde namaz kılarlarmış böylelikle bir haftadır görüşemeyen insanlar birbirlerini görürlermiş. Cumanız Mübarek Olsun