Gizemli Olaylar ve Gizemli Hikayeler

Yaşanmış sıra dışı hikayeleriniz paylaşılmaktadır.

ata Sporumuz :)
 kepçe izlemek
Site İçi Arama Yapın
Language

 English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese SimplifiedVATAN SAĞOLSUN

Şehitim Sen Rahat Uyu

Üyelik Girişi
Gizemli Hikayeler
Site Haritası
Bir Ufo Gördüm Sanki

 Ufo

Bir ufo gördüm sanki diyen Kayserili vatandaşımız hemen fotoğrafını çekmiş. Her ne kadar ne olduğu tam anlaşılamamış olsada bu resimdeki görüntüler gerçektir.

Hürriyet

Beş Maymun

Bilim adamalrı bir odaya beştane maymun koymuşlar.  Odada  bulunan tavana muz bağlayıp bir de merdiven koymuşlar. sırayla tüm maymunlar muzu almak için merdivene çıkmış ancak her çıkışlarında soğuk su pıskırtmışlar. Bu olay beş altı sefer böyle sürüp gitmiş sonra maymunlar vaz geçmişler. Bizim bilim adamları bu esnada maymunlardan birisini dışarıya çıkarmış ve içeriye yeni bir maymun sokmuşlar. Yeni maymun tam merdivene doğru adım atmışki Tüm maymunlar üzerine çullanmış ve bir güzel dövmüşler. Sonra bir tanedaha maymunu çıkarıp yeni maymun getirmişler. Bu maymunda merdivene doğru ilk adımını atmış ama hemen dayak yemiş en çok dayağıda ilk dayağı yiyen atmış. 

Sonra üçüncü maymun değiştirilmiş. Aynısı olmuş 4 ve 5' te değiştirilnice aynı olay tekrar etmiş. Maymunlar orada 1 hafta kalmışlar ama hiç biri sebebini bilmedikleri halde muzu almak için gitmemişler. 

Sebebini söyleyelimmi Bu devran böyle gelmiş böyle gider. İnsan oğluda bir yola girer ve hiç sorgulamaz. Böyle gelmiş böyle gider der. Söylesenize O zaman bizim bu 5 maymundan farkımız NE.. 

İnsan oğlunun içindeki gizemli olaylar


Yorumlar - Yorum Yaz


Banner Reklamlar

Öğrencilerin Dikkatine

Üniversite sınavı sonucunda İstanbul'a gelen öğrenciler için ikinci el eşya adresi önermek istedik. Kaliteli ürünlerin uygun fiyata sunulduğu ve satmış oldukları tüm ikinci el eşyalara üç ay garanti veren firma öğrenci kelimesini duyduğu anda hertürlü kolaylığı sağlamaktadır. ikinci el eşya alanlar arasında sektörün en uzun soluklu firması olan günay ikinci el öncelikle müşteri menuniyeti istemektedir. Sizde 2.el eşya almak veya satmak için günay ikinci eli arayabilirsiniz. 

www.ikincielesyaalanyer.com

 http://www.ikincielesyaalanyer.com

Uzaylılar Gerçekmi

 uzaylılar var mı

Uzaylılar var mı ? yok mu ? Biz bunu düşünürken Sözde Uzaylılar,uzaydan veya farklı bir yerden bizi izleyip ne kadar da gülüyorlardır. Çünkü adamlar ışık hızında gemiler le geliyorlar. Ve hızla yok oluyorlar. Biz hala onları bulmaya çalışalım adamlar son teknolojiyi kullanıyorlar. Tabi eğer varsalar

Başları Dönmüyormu?

semazen

Siz hiç sema gösterisi izlediniz mi bilmiyorum ama ben bu konuya çok merak saldım. Ve Konya'da öğrencilik hayatım boyunca en az 50 sefer gittim izledim. En sonunda semazen biri ile sohbet ettim ve merak ettiklerimi sordum.

Onlar bu işi para kazanmaktan öte Allah aşkı için yaptıklarından her dönüşte onlar Çarkediş diyorlar. Allah diyerek kendilerinden geçiyorlarmış. Kollarını ilk açtıklarında lale gibi oluyorlar. Ebced hesabına göre Allahı eller ve vucud zikretmiş oluyor. Durum böyle olunca ne baş dönmesi kalıyor. Nede Dünya

Cuma Namazları

 cuma namazları

Cuma Namazları eskiden sadece büyük camilerde kılınırmış. Bu sebeple bir çok camide hutbe yokmuş. Çünkü insanlar vakit namazlarını küçük camilerde kıldıkları için Cuma günleri tüm ahali bir araya gelerek büyük camilerde namaz kılarlarmış böylelikle bir haftadır görüşemeyen insanlar birbirlerini görürlermiş. Cumanız Mübarek Olsun