Gizemli Olaylar ve Gizemli Hikayeler

Yaşanmış sıra dışı hikayeleriniz paylaşılmaktadır.

ata Sporumuz :)
 kepçe izlemek
Site İçi Arama Yapın
Language

 English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese SimplifiedVATAN SAĞOLSUN

Şehitim Sen Rahat Uyu

Üyelik Girişi
Gizemli Hikayeler
Site Haritası
Bir Ufo Gördüm Sanki

 Ufo

Bir ufo gördüm sanki diyen Kayserili vatandaşımız hemen fotoğrafını çekmiş. Her ne kadar ne olduğu tam anlaşılamamış olsada bu resimdeki görüntüler gerçektir.

Hürriyet

Kız Kaçırmak

Canından çok sevdiği kızı kaçırmaya çalışan gencin başına gelen gizemli olay ! Canımdan çok sevdiğim kızla önümüzdeki bütün engellere rağmen evlenmeye karar vermiştik. Ailesi bu fikrimize mezhep ayrılığı nedeniyle karşı çıkmış bunun için ısrar edersek sonumuzun ölüm olacağını açıkça ifade etmişti. gizemli Ve bizi ayırmaya çalışmışlardı aradan geçen beş ay sevgimizi daha da güçlendirmiş ve çok nadir görüşmelerimizin birinde kaçma planı yapmıştık.

O zamanlar cep telefonlarına yeni çıktığı için haberleşmemiz çok zor oluyordu. Daha önce sevgilimle anlaştığım şekilde bir gece onu kaçıracaktım. Kaçıracağım gece sevdiğimle anlaşmış olduğum gibi bir araba kiralayarak evlerinin köşesine gidip beklemeye başladım. Kapı açıldığında eve doğru birkaç adım attım ve sevdiğim kızın korku içinde bana doğru koştuğunu gördüm yanına koşarak gidip elinden tutarak hızla arabaya doğru giderken bir silah sesinin ardından büyük bir acıyla kendimden geçtim.

Bir anda her şey sanki silinmiş ve inanılmaz derecede hafiflemiş olarak yerde kanlar içinde yatan bedenimi seyrettiğimi gördüm.Yüzükoyun yatıyor ve başımda çılgına dönüp kendini yerden,yere atan sevdiğim kızın sürüklenerek eve götürülüşünü seyrediyordum. Yardım etmek sevgilimi onlardan almak istedim ama o anki bedenim buna müsaade etmiyordu çünkü yalnızca görebiliyordum. Yaptırım gücüm,kuvvetim fiziki bedenim yoktu,sanki şeffaf bir hal almıştım.Tekrar yerde yatan bedenimim olduğu yere yöneldim.Hala yüzükoyun yatıyordum.

Kiraladığım arabanın şoförü yanıma gelerek beni kucağına alarak arabaya taşıdı,bende bedenimin bir karış üzerinden onları görüyor ve merakla seyrediyordum. Arabanın şöförü Devlet hastanesinin önünde durdu içeriden beni almaya gelen görevliler koştular. Hastahanede Ambulans şoförü olarak çalışan kuzenim beni görünce bağırarak kim yaptı diye ağlarken ben birden bir balonun yavaş,yavaş şişirilmesi gibi gizemli  bir duygu ile şişmeye başladığımda tarifi çok güç olan parlak bir ışığın içinden geçtim.Bulunduğum yeri algılamaya çalışırken bir çok kişinin ben neredeyim bana ne oldu gibi sorular sorarak bulutumsu bir bedenle dolaştıklarını gördüm.

Bu kişiler her yaş’ dan ve farklı cinstendi. Tam o sırada garip bir kapının önünde toplandık.Garip bir kapı diye adlandırıyorum çünkü sur’la kapı arasında çok büyük bir yapıydı.Nereden geldiğini anlayamadığım ışık huzmesi görünümünde nurdan iki varlık aramızda uçar gibi dolaşıyor dokunduklarının yanında iki kişi daha oluyor ve onlar o kapıdan içeriye geçebiliyordu. İçeriye geçenlerin yanındakiler onların melekleri olarak beynimde algılandı geride kalanların melekleri yoktu.

Bunu düşündüğüm an yine düşünce yolu ile bizim geri döneceğimizi algıladım.Ve o anda bulutumsu bir pencerenin içinde sevdiğim kız be benim görüntüm belirdi.Yalnız benim parmaklarım üzerideki ışıktan sol elimin garip bir şekil aldığını fark ettim.Sonrası ise koyu bir karanlık.Aradan yedi ay geçti evlendik.Eşimin kardeşinin yaşının küçük olması ve benim şikayetçi olmamam sonucu az bir ceza aldı.Şimdi on bir yıllık evliyiz ama omzumdan giren kurşun sinirlerime zarar verdiği için sol elimin parmaklarını kullanamıyorum. Gerçek ve gizemli bir olay

Yukarıdaki yazımız alıntı olup tamamen gerçek bir hadise anlatılmıştır. www.forumtayfa.netgizemli

Banner Reklamlar

Öğrencilerin Dikkatine

Üniversite sınavı sonucunda İstanbul'a gelen öğrenciler için ikinci el eşya adresi önermek istedik. Kaliteli ürünlerin uygun fiyata sunulduğu ve satmış oldukları tüm ikinci el eşyalara üç ay garanti veren firma öğrenci kelimesini duyduğu anda hertürlü kolaylığı sağlamaktadır. ikinci el eşya alanlar arasında sektörün en uzun soluklu firması olan günay ikinci el öncelikle müşteri menuniyeti istemektedir. Sizde 2.el eşya almak veya satmak için günay ikinci eli arayabilirsiniz. 

www.ikincielesyaalanyer.com

 http://www.ikincielesyaalanyer.com

Uzaylılar Gerçekmi

 uzaylılar var mı

Uzaylılar var mı ? yok mu ? Biz bunu düşünürken Sözde Uzaylılar,uzaydan veya farklı bir yerden bizi izleyip ne kadar da gülüyorlardır. Çünkü adamlar ışık hızında gemiler le geliyorlar. Ve hızla yok oluyorlar. Biz hala onları bulmaya çalışalım adamlar son teknolojiyi kullanıyorlar. Tabi eğer varsalar

Başları Dönmüyormu?

semazen

Siz hiç sema gösterisi izlediniz mi bilmiyorum ama ben bu konuya çok merak saldım. Ve Konya'da öğrencilik hayatım boyunca en az 50 sefer gittim izledim. En sonunda semazen biri ile sohbet ettim ve merak ettiklerimi sordum.

Onlar bu işi para kazanmaktan öte Allah aşkı için yaptıklarından her dönüşte onlar Çarkediş diyorlar. Allah diyerek kendilerinden geçiyorlarmış. Kollarını ilk açtıklarında lale gibi oluyorlar. Ebced hesabına göre Allahı eller ve vucud zikretmiş oluyor. Durum böyle olunca ne baş dönmesi kalıyor. Nede Dünya

Cuma Namazları

 cuma namazları

Cuma Namazları eskiden sadece büyük camilerde kılınırmış. Bu sebeple bir çok camide hutbe yokmuş. Çünkü insanlar vakit namazlarını küçük camilerde kıldıkları için Cuma günleri tüm ahali bir araya gelerek büyük camilerde namaz kılarlarmış böylelikle bir haftadır görüşemeyen insanlar birbirlerini görürlermiş. Cumanız Mübarek Olsun