Gizemli Olaylar ve Gizemli Hikayeler

Yaşanmış sıra dışı hikayeleriniz paylaşılmaktadır.

ata Sporumuz :)
 kepçe izlemek
Site İçi Arama Yapın
Language

 English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese SimplifiedVATAN SAĞOLSUN

Şehitim Sen Rahat Uyu

Üyelik Girişi
Gizemli Hikayeler
Site Haritası
Bir Ufo Gördüm Sanki

 Ufo

Bir ufo gördüm sanki diyen Kayserili vatandaşımız hemen fotoğrafını çekmiş. Her ne kadar ne olduğu tam anlaşılamamış olsada bu resimdeki görüntüler gerçektir.

Hürriyet

Dedemin Efsaneleri

Sizinle kendi yaşamış olduğum bir geceyi anlatmak istiyorum. Bundan yaklaşık 10 yıl önceyddi yaşım 14'dü bir gece köyde dedemle oturup sohbet ederken laf dedemin çocukluğuna geldi. Ben hemen sordum dede küçükken yaşadığın gizemli olay varmı diye demez olaydım. Dedem meğer sır küpüymüş. Adamın başından geçmeyen kalmamış. 

Dedem benim bu heyecanlı soruma karşılık başladı anlatmaya o anlattıkça ben de korkmaya başladım.  Aklımdan geçen tek düşünce  bu gece nasıl yatacağım. Oluyrdu. Çünkü hep üç harflileri anlattı birde çocuğum tuvalete bile gidemez oldum. Neyse gece herkes evine gittiğinde ben odamda bir sağa bir sola dönmeye başladım. Uyku gözüme girmiyordu. Bir ara dalar gibi olurken

Kulağıma bir ses ilişti tın tın tın diye, ne olduğunu anlamaya çalışırken dedemin anlattığı hikaye aklıma geldi. Bir gece üç harfliler ahırda tenekelere vurup kaçıyorlarmış. Aha dedim geldiler. Hemen nas ve felak okudum ama nafile, ses kesilmiyordu. Bir cesaret çatıya çıkıp bakacaktım. 

Yataktan yavaşça kalktım. Kapıyı araladım birde ne göreyim ışık yanıyor. İyice korkmaya başladığım sırada birde kapı açılmaz mı gıcırt aha bayılıyorum demeye kalmadı eniştem çıktı. Benden soğuk bir ter boşaldı sonra enişteme durumu anlattım. Çatıya çıktık. Birde ne göreyim tın tın tın sesi bizim harç yapmak için kullandığımız tenikeden geliyor. Rüzgar deydikçe sallanıyormuş.


Yorumlar - Yorum Yaz


Banner Reklamlar

Öğrencilerin Dikkatine

Üniversite sınavı sonucunda İstanbul'a gelen öğrenciler için ikinci el eşya adresi önermek istedik. Kaliteli ürünlerin uygun fiyata sunulduğu ve satmış oldukları tüm ikinci el eşyalara üç ay garanti veren firma öğrenci kelimesini duyduğu anda hertürlü kolaylığı sağlamaktadır. ikinci el eşya alanlar arasında sektörün en uzun soluklu firması olan günay ikinci el öncelikle müşteri menuniyeti istemektedir. Sizde 2.el eşya almak veya satmak için günay ikinci eli arayabilirsiniz. 

www.ikincielesyaalanyer.com

 http://www.ikincielesyaalanyer.com

Uzaylılar Gerçekmi

 uzaylılar var mı

Uzaylılar var mı ? yok mu ? Biz bunu düşünürken Sözde Uzaylılar,uzaydan veya farklı bir yerden bizi izleyip ne kadar da gülüyorlardır. Çünkü adamlar ışık hızında gemiler le geliyorlar. Ve hızla yok oluyorlar. Biz hala onları bulmaya çalışalım adamlar son teknolojiyi kullanıyorlar. Tabi eğer varsalar

Başları Dönmüyormu?

semazen

Siz hiç sema gösterisi izlediniz mi bilmiyorum ama ben bu konuya çok merak saldım. Ve Konya'da öğrencilik hayatım boyunca en az 50 sefer gittim izledim. En sonunda semazen biri ile sohbet ettim ve merak ettiklerimi sordum.

Onlar bu işi para kazanmaktan öte Allah aşkı için yaptıklarından her dönüşte onlar Çarkediş diyorlar. Allah diyerek kendilerinden geçiyorlarmış. Kollarını ilk açtıklarında lale gibi oluyorlar. Ebced hesabına göre Allahı eller ve vucud zikretmiş oluyor. Durum böyle olunca ne baş dönmesi kalıyor. Nede Dünya

Cuma Namazları

 cuma namazları

Cuma Namazları eskiden sadece büyük camilerde kılınırmış. Bu sebeple bir çok camide hutbe yokmuş. Çünkü insanlar vakit namazlarını küçük camilerde kıldıkları için Cuma günleri tüm ahali bir araya gelerek büyük camilerde namaz kılarlarmış böylelikle bir haftadır görüşemeyen insanlar birbirlerini görürlermiş. Cumanız Mübarek Olsun