Gizemli Olaylar ve Gizemli Hikayeler

Yaşanmış sıra dışı hikayeleriniz paylaşılmaktadır.

ata Sporumuz :)
 kepçe izlemek
Site İçi Arama Yapın
Language

 English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese SimplifiedVATAN SAĞOLSUN

Şehitim Sen Rahat Uyu

Üyelik Girişi
Gizemli Hikayeler
Site Haritası
Bir Ufo Gördüm Sanki

 Ufo

Bir ufo gördüm sanki diyen Kayserili vatandaşımız hemen fotoğrafını çekmiş. Her ne kadar ne olduğu tam anlaşılamamış olsada bu resimdeki görüntüler gerçektir.

Hürriyet

İnsan Kafatası

Kenya’da tesadüf eseri ortaya çıkarılan yeni bir fosilin, bildiğimiz türden  farklı bir insan türüne ait olabileceği açıklandı. Bu yeni buluş, insan evriminin saçma maymun kurgusuna yeni bir halka ekleyebilir. 

Uzmanların ‘Homo Floresiensis’ adını verdikleri bu türün en belirgin yanı, yassı bir yüze sahip olması. Uzmanlar, maymunsu bir iskelet yapısına sahip olan ‘Floresiensis’ ailesinin mensuplarının, çoğunlukla otçul olduğunu belirtiyor. Antropologlar, bu iddialarına kanıt olarak fosillerin diş yapısını gösteriyor.Fosillerin ağız yapısının ortak özelliği, küçük kesici dişlere karşın geniş çiğneme dişlerinin olması. Homo yani insan türlerinin Afrika’da ortaya çıkışı, 2.5 milyon yıl önceye kadar uzanıyor. 

Yüzyılın başında en ilkel atamızın “dik duran insan” anlamına gelen ‘Homo Erectus’ olduğu düşünülüyordu. Ancak 50 yıl önce daha eski bir tür olan ‘Homo Habilis’in keşfiyle kurgu değişti. 2007 ve 2009’da Kenya’nın kuzeyinde bulunan yeni ‘Homo Floresiensis’ fosillerinin, 1.78 ve 1.95 milyon yıllık olduğu ifade ediliyor.

Bence bulunan kafatası bir maymuna aittir. ve Maymunlar evrim geçirmiştir. Tabi İnançsızlar için bu başkadır.


Yorumlar - Yorum Yaz


Banner Reklamlar

Öğrencilerin Dikkatine

Üniversite sınavı sonucunda İstanbul'a gelen öğrenciler için ikinci el eşya adresi önermek istedik. Kaliteli ürünlerin uygun fiyata sunulduğu ve satmış oldukları tüm ikinci el eşyalara üç ay garanti veren firma öğrenci kelimesini duyduğu anda hertürlü kolaylığı sağlamaktadır. ikinci el eşya alanlar arasında sektörün en uzun soluklu firması olan günay ikinci el öncelikle müşteri menuniyeti istemektedir. Sizde 2.el eşya almak veya satmak için günay ikinci eli arayabilirsiniz. 

www.ikincielesyaalanyer.com

 http://www.ikincielesyaalanyer.com

Uzaylılar Gerçekmi

 uzaylılar var mı

Uzaylılar var mı ? yok mu ? Biz bunu düşünürken Sözde Uzaylılar,uzaydan veya farklı bir yerden bizi izleyip ne kadar da gülüyorlardır. Çünkü adamlar ışık hızında gemiler le geliyorlar. Ve hızla yok oluyorlar. Biz hala onları bulmaya çalışalım adamlar son teknolojiyi kullanıyorlar. Tabi eğer varsalar

Başları Dönmüyormu?

semazen

Siz hiç sema gösterisi izlediniz mi bilmiyorum ama ben bu konuya çok merak saldım. Ve Konya'da öğrencilik hayatım boyunca en az 50 sefer gittim izledim. En sonunda semazen biri ile sohbet ettim ve merak ettiklerimi sordum.

Onlar bu işi para kazanmaktan öte Allah aşkı için yaptıklarından her dönüşte onlar Çarkediş diyorlar. Allah diyerek kendilerinden geçiyorlarmış. Kollarını ilk açtıklarında lale gibi oluyorlar. Ebced hesabına göre Allahı eller ve vucud zikretmiş oluyor. Durum böyle olunca ne baş dönmesi kalıyor. Nede Dünya

Cuma Namazları

 cuma namazları

Cuma Namazları eskiden sadece büyük camilerde kılınırmış. Bu sebeple bir çok camide hutbe yokmuş. Çünkü insanlar vakit namazlarını küçük camilerde kıldıkları için Cuma günleri tüm ahali bir araya gelerek büyük camilerde namaz kılarlarmış böylelikle bir haftadır görüşemeyen insanlar birbirlerini görürlermiş. Cumanız Mübarek Olsun