Gizemli Olaylar ve Gizemli Hikayeler

Yaşanmış sıra dışı hikayeleriniz paylaşılmaktadır.

ata Sporumuz :)
 kepçe izlemek
Site İçi Arama Yapın
Language

 English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese SimplifiedVATAN SAĞOLSUN

Şehitim Sen Rahat Uyu

Üyelik Girişi
Gizemli Hikayeler
Site Haritası
Bir Ufo Gördüm Sanki

 Ufo

Bir ufo gördüm sanki diyen Kayserili vatandaşımız hemen fotoğrafını çekmiş. Her ne kadar ne olduğu tam anlaşılamamış olsada bu resimdeki görüntüler gerçektir.

Hürriyet

ikinci el eşya

İkinci el eşya her geçen gün daha fazla rağbet görmeye başladı. Özellikle gizemli olayların ilk sayfaya yükselmesiyle birlikte. Öğrencilerde gizemli olaylar ilginç hayat tecrübeleri yaşamak adına ikinci el eşya almaktadırlar. Bizim şahit olduğumuz birkaç olayı sizlerle paylaşacağız:

Marmara üniversitesinde öğrenci olan rıfat öğrenci evini dayayıp döşemek için ikinci el eşya alamaya gidiyor. Rıfatın hayatını değiştirecek bu olaydan rıfatın hiçbir haberi yoktur. Rıfatı üniversitede birkaçkez gören yaşlı bir adam rıfatı araştırır. ve Rıfatın ailesinin halinin öyle çok iyide olmadığını öğrenir. Ve Rıfata bir şekilde yardım etmek ister. Daha sonra Rıfat ikinci el eşya almaya geldiğinde bu adamda yanına gelir ama hiç belli etmez. taki rıfat pazarlık edene kadar. Rıfat pazarlık etmeye çalışırken bizim ihtiyar çıkarır parayı verir. Rıfat hiç bir anlam veremez. bu sırada ikinci el eşya satan kişide hayrete düşer çünkü parayı veren kişiyi müşteri dahil kimse tanımıyordu. Neyse adam durumu anlatır. Ben yardım etmeyi severim ve her sene üniversiteyi kazanan öğrencilerden kanımın ısındığı yardıma muhtaç öğrencilere yardım  ederim der. Bunun üzerine ikinci el eşyacı'da acır ve iki adet halı verir.

Rıfatın öğrencilik hayatı boyunca bu ihtiyar yardımda bulunur. 


Yorumlar - Yorum Yaz


Banner Reklamlar

Öğrencilerin Dikkatine

Üniversite sınavı sonucunda İstanbul'a gelen öğrenciler için ikinci el eşya adresi önermek istedik. Kaliteli ürünlerin uygun fiyata sunulduğu ve satmış oldukları tüm ikinci el eşyalara üç ay garanti veren firma öğrenci kelimesini duyduğu anda hertürlü kolaylığı sağlamaktadır. ikinci el eşya alanlar arasında sektörün en uzun soluklu firması olan günay ikinci el öncelikle müşteri menuniyeti istemektedir. Sizde 2.el eşya almak veya satmak için günay ikinci eli arayabilirsiniz. 

www.ikincielesyaalanyer.com

 http://www.ikincielesyaalanyer.com

Uzaylılar Gerçekmi

 uzaylılar var mı

Uzaylılar var mı ? yok mu ? Biz bunu düşünürken Sözde Uzaylılar,uzaydan veya farklı bir yerden bizi izleyip ne kadar da gülüyorlardır. Çünkü adamlar ışık hızında gemiler le geliyorlar. Ve hızla yok oluyorlar. Biz hala onları bulmaya çalışalım adamlar son teknolojiyi kullanıyorlar. Tabi eğer varsalar

Başları Dönmüyormu?

semazen

Siz hiç sema gösterisi izlediniz mi bilmiyorum ama ben bu konuya çok merak saldım. Ve Konya'da öğrencilik hayatım boyunca en az 50 sefer gittim izledim. En sonunda semazen biri ile sohbet ettim ve merak ettiklerimi sordum.

Onlar bu işi para kazanmaktan öte Allah aşkı için yaptıklarından her dönüşte onlar Çarkediş diyorlar. Allah diyerek kendilerinden geçiyorlarmış. Kollarını ilk açtıklarında lale gibi oluyorlar. Ebced hesabına göre Allahı eller ve vucud zikretmiş oluyor. Durum böyle olunca ne baş dönmesi kalıyor. Nede Dünya

Cuma Namazları

 cuma namazları

Cuma Namazları eskiden sadece büyük camilerde kılınırmış. Bu sebeple bir çok camide hutbe yokmuş. Çünkü insanlar vakit namazlarını küçük camilerde kıldıkları için Cuma günleri tüm ahali bir araya gelerek büyük camilerde namaz kılarlarmış böylelikle bir haftadır görüşemeyen insanlar birbirlerini görürlermiş. Cumanız Mübarek Olsun