Gizemli Olaylar ve Gizemli Hikayeler

Yaşanmış sıra dışı hikayeleriniz paylaşılmaktadır.

ata Sporumuz :)
 kepçe izlemek
Site İçi Arama Yapın
Language

 English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese SimplifiedVATAN SAĞOLSUN

Şehitim Sen Rahat Uyu

Üyelik Girişi
Gizemli Hikayeler
Site Haritası
Bir Ufo Gördüm Sanki

 Ufo

Bir ufo gördüm sanki diyen Kayserili vatandaşımız hemen fotoğrafını çekmiş. Her ne kadar ne olduğu tam anlaşılamamış olsada bu resimdeki görüntüler gerçektir.

Hürriyet

El Halısı Alanlar

El halısı alanlar, kategorimiz evinizde bulunan eski el dokuma halılarınızı en kısa yoldan satabilmeniz için açılmıştır. 0532 276 73 12 nolu irtibat numarası ile el halısı alanlar'dan Nafis Beye ulaşabilirsiniz, Nafis bey evinize gelip ücretsiz olarak keşif yaparak halılarınızın değerini biçmektedir. Veya hiç yorulmadan bir fotoğraf çekerek el halısı alanlar'dan Whatsaap üzerinden resim yollayarak fiyat talebinde bulunabilirsiniz. 

Siz değerli müşterilerimize değerli el dokuma halılar arasında değerli olanlar ile degerli olmayanların hangileri olduğunu kısaca anlatmak isteriz. Öncelikle herkes halısını antika olarak görüyor ve fiyatları yüksek düşünüyor ve hayal kırıklığına uğruyor.  Her halı antika olmaz, Her el dokuma halı para edecek diye bir şeyde yoktur. Özellikle ısparta halısı kaba bir dokumaya sahip olduğu için 6m2 bir ısparta max 80 lira yapmaktadır. Bazıları uçuk hayaller kurmaktadır. Malesef bu hayalleri suya düşmektedir. 

Para eden halılar ince dokuma sık işlemeli halılardır.  Halılarımızın iplik değişikliği yapılmamış olması'da değerini arttırmaktadır. Özellikle saçaklarının sağlam ve düzgün olması bir gelinin duvağı gibidir. Halının değerini arttırır. Sivas Cezaevi Halısı ve Hereke en gözde halılardandır.
Yorumlar - Yorum Yaz
Banner Reklamlar

Öğrencilerin Dikkatine

Üniversite sınavı sonucunda İstanbul'a gelen öğrenciler için ikinci el eşya adresi önermek istedik. Kaliteli ürünlerin uygun fiyata sunulduğu ve satmış oldukları tüm ikinci el eşyalara üç ay garanti veren firma öğrenci kelimesini duyduğu anda hertürlü kolaylığı sağlamaktadır. ikinci el eşya alanlar arasında sektörün en uzun soluklu firması olan günay ikinci el öncelikle müşteri menuniyeti istemektedir. Sizde 2.el eşya almak veya satmak için günay ikinci eli arayabilirsiniz. 

www.ikincielesyaalanyer.com

 http://www.ikincielesyaalanyer.com

Uzaylılar Gerçekmi

 uzaylılar var mı

Uzaylılar var mı ? yok mu ? Biz bunu düşünürken Sözde Uzaylılar,uzaydan veya farklı bir yerden bizi izleyip ne kadar da gülüyorlardır. Çünkü adamlar ışık hızında gemiler le geliyorlar. Ve hızla yok oluyorlar. Biz hala onları bulmaya çalışalım adamlar son teknolojiyi kullanıyorlar. Tabi eğer varsalar

Başları Dönmüyormu?

semazen

Siz hiç sema gösterisi izlediniz mi bilmiyorum ama ben bu konuya çok merak saldım. Ve Konya'da öğrencilik hayatım boyunca en az 50 sefer gittim izledim. En sonunda semazen biri ile sohbet ettim ve merak ettiklerimi sordum.

Onlar bu işi para kazanmaktan öte Allah aşkı için yaptıklarından her dönüşte onlar Çarkediş diyorlar. Allah diyerek kendilerinden geçiyorlarmış. Kollarını ilk açtıklarında lale gibi oluyorlar. Ebced hesabına göre Allahı eller ve vucud zikretmiş oluyor. Durum böyle olunca ne baş dönmesi kalıyor. Nede Dünya

Cuma Namazları

 cuma namazları

Cuma Namazları eskiden sadece büyük camilerde kılınırmış. Bu sebeple bir çok camide hutbe yokmuş. Çünkü insanlar vakit namazlarını küçük camilerde kıldıkları için Cuma günleri tüm ahali bir araya gelerek büyük camilerde namaz kılarlarmış böylelikle bir haftadır görüşemeyen insanlar birbirlerini görürlermiş. Cumanız Mübarek Olsun